Máme nové kategorie - VŠE ZA 49,- a VŠE ZA 99,-. Zde naleznete jedinečnou nabídku věcí z výprodeje za HUBIČKU! Doporučujeme mrknout :-).

Melaminová nano houbička 100 ks (10 x 6 x 2 cm)

23 hodnocení
 
  • 1 z 8
 

Melaminová nano houbička je schopna čistit téměř vše a hlavně odolné nečistoty.
Houbička je tvořena pouze pěnou a neobsahuje žádný čistící prostředek.

Dostupnost na objednávku
389 Kč    
Kód produktu 4000910266349
Značka Čína
Kategorie Úklidové pomůcky
 

Balení: 100 ks
Doporučujeme vždy kupovat velké balení :-)

Použití: Houbička se jen lehce navlhčí a lehce se špína "vygumuje". Houbička se používá pouze v kombinaci s vodou, nepřidávají se do ní žádné chemické přípravky.  Houbička dokáže odstranit například: vodní usazeninu ze skla, kovu, nerezových baterií, parket, znečištění od fixů, zaschlý tuk a úplně super je i na mytí celé koupelny, dlaždiček, umyvadla, vany, toalety apod. Prostě všude, kde jste zvyklé uklízet klasickou houbičkou se saponátem (cifem, jarem, apod.). Super je i na čistění bot. 

Vlastnosti: Podobně jako guma se melaminová houbička postupně opotřebovává a je náchylná k naříznutí. Účinek melaminové houbičky zajišťuje povrch, který se skládá z malých a velkých pórů, kde malé póry zajistí narušení nečistoty a velké póry následně špínu odstraní. 

Doporučení: Před zahájením čistění doporučujeme nejprve otestovat na málo viditelném místě (účinek může být extrémně silný). Nedoporučujeme používat nano houbu na lakované desky, které nemají rovnou vrstvu laku - mají hluboké přechodové rozdíly. Na takovém místě bude docházet jak k ničení nábytku, tak i ničení houbičky. 

Rozměry houbičky: 10 x 6 x 2 cm

Dodání: cca 14-60 dní (obvykle do měsíce). 
Veškeré informace ohledně dodání a o nás naleznete ZDE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: