🚚 Doprava 🚚 od 899 Kč ZDARMA ❤️. Sleva 8% na první nákup.

Mimoni

Mimoni, tato půvabná a neodolatelně zábavná animovaná franšíza, získala srdce diváků po celém světě svým jedinečným humorem, nezapomenutelnými postavami a poutavými příběhy. Mimoni se poprvé objevili ve filmu "Já, padouch" a rychle se stali tak oblíbenými, že dostali svůj vlastní spin-off, který zkoumá jejich život před setkáním s Gruem. Tato pohádka nabízí fascinující pohled do světa těchto malých žlutých stvoření, kteří hledají největšího padoucha, za kterým by mohli následovat.

Hlavní postavy, jako Gru, Margo, Edith, Agnes a samozřejmě Mimoni, včetně Kevina, Stuarta a Boba, přinášejí do příběhu humor, dobrodružství a srdce. Jejich nekončící snaha najít si nového zloducha, kterému by mohli sloužit, je zdrojem mnoha humorných situací a zároveň ukazuje jejich neodmyslitelnou loajalitu a přátelství.

Značka Mimoni se stala globálním fenoménem, což se odrazilo i na trhu s produkty. Nabídka produktů s touto značkou je opravdu široká a zahrnuje prakticky vše, na co si jen dokážete vzpomenout. Od oblečení, přes školní potřeby, hračky, plyšové figurky, až po dekorace do dětských pokojů a mnoho dalších. Tyto produkty nejsou jen krásné a kvalitní, ale také umožňují dětem a fanouškům všech věkových kategorií mít kousek svého oblíbeného světa vždy u sebe.

Důvod, proč děti milují Mimoni, je jednoduchý. Mimoni jsou nejen nesmírně roztomilí a vtipní, ale také představují hodnoty jako je přátelství, loajalita a nezištná pomoc druhým. Jejich dobrodružství plná humoru, zábavných omylů a nečekaných zvratů udržují dětskou pozornost a vyvolávají smích. Navíc, univerzální jazyk, kterým Mimoni komunikují, překračuje jazykové bariéry a umožňuje dětem z celého světa tuto pohádku milovat a užívat si ji.

V našem eshopu nabízíme široký výběr produktů s Mimoní tématikou. Každý fanoušek si zde najde to pravé pro sebe, ať už je to tričko s oblíbenými postavami, školní batoh, plyšový Kevin nebo třeba hrnek, který každé ráno rozzáří úsměvem. Přineste trochu této nekonečné radosti a zábavy do vašeho domova s produkty, které jsou stejně nezapomenutelné jako samotná pohádka.

Objednejte si ještě dnes a získejte kousek světa Mimoni do vašeho domova. Ukažte světu, že i vy jste součástí tohoto nekonečného dobrodružství plného smíchu, radosti a přátelství.

4 položek celkem
DUOPACK RUKAVICE MIMONI (set modrá a šedá)
119 Kč

Objevte kouzlo teplých a stylových zimních...

+ další
FK-75490
DUOPACK RUKAVICE MIMONI (tmavě modrý set se žlutou)
99 Kč

Objevte kouzlo teplých a stylových zimních...

+ další
FK-75491
KOMPLET TRIČKO A KRAŤASY MIMONI (bílo - zelená)
299 Kč

Objevte radost a pohodlí v každém letním dni...

+ další
FK-46199
KOMPLET TRIČKO A KRAŤASY MIMONI (šedo - červený)
299 Kč

Objevte radost a pohodlí v každém letním dni...

+ další
FK-46183

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem