Samolepky šaty s doplňky
Kód: SP-47LK-CPA5502VSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Samolepky Šaty s doplňky
Tato skvělá sada samolepek přináší nekonečné možnosti zábavy a rozvíjí kreativitu dětí. Vhodné pro malé módní návrháře, kteří se chtějí vyjádřit prostřednictvím módy.
Základní popis a funkce
Sada obsahuje přes 70 samolepek s různými vzory oblečení a doplňky, které stimulují dětskou fantazii. Děti si mohou kombinovat 12 různých druhů šatů s různými doplňky a vytvářet tak své unikátní outfity. Samolepky jsou snadno manipulovatelné, což umožňuje jednoduché přilepení na papírové panenky.
Obsah balení a design
V balení najdete papírové panenky a sadu samolepek, pečlivě navržených s ohledem na detail. Každá samolepka je vytvořena tak, aby odpovídala různým vkusům, což zaručuje, že si každé dítě najde to své.
Vzdělávací přínosy
- Rozvoj kreativity a jemné motoriky
- Podpora představivosti a hraní rolí
- Experimentování s módou a kombinacemi oblečení
Technická specifikace
- Hmotnost: 159 g
- Rozměry: 25 x 25 x 5 cm
- Pohlaví: Holka, Kluk
Pro koho je hračka vhodná
Hračka je ideální pro děti ve věku od 3 let, vhodná pro kluky i holky, kteří mají rádi módní návrhy a kreativní zábavu.
Objevte kouzlo módy a podpořte kreativitu vašeho dítěte prostřednictvím této zábavné sady samolepek!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oblékání |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8592525668619 |
| Pohlaví: | HOLKA, KLUK |
| Hmotnost v gramech: | 159 |
| Hloubka: | 5 |
| Šířka: | 25 |
| Výška: | 25 |
| Značka: | Sparkys |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
