Chronicle Books Aktivity s mozaikovými samolepkami Přátelé zvířat
Kód: 2D-CHB3754Související produkty
Detailní popis produktu
Rozměry balení: 24x0,1x31,5 cm
Věk: 4+
Materiál: karton, papír
Více než 1000 samolepek
Vytvořte si s touto sadou vlastní zvěřinec. Divoká krajina pokrývá čtyřdílné rozkládací pozadí, ale potřebuje váš finální detail! Použijte více než 1000 samolepek k vyplnění mezer v mozaikové kresbě a vytvořte si vlastní scénu. Ale co by to bylo za divočinu bez zvířat? Spojte barvy teček s barvami samolepek a dokončete tak šest postav: tygra, krokodýla, opici, páva, sovu a lva. Jakmile jsou připraveny zvířata i scéna, uspořádejte před oboustranným pozadím divadlo a vdechněte svému uměleckému dílu život! Tato sada je vyrobena z materiálů FSC a potištěna rostlinnými barvami, takže neobsahuje plasty.
Hlavní vlastnosti:
- aktivity s nálepkami
- ideální pro děti od 4 let
- rozvíjejí jemnou motoriku, schopnost řešit problémy a koordinaci ruka-oko
- podporuje představivost, vyprávění příběhů a kreativitu.

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Chronicle Books je nezávislé nakladatelství se sídlem v San Franciscu, založené během léta lásky, v roce 1967. Spolupracují s umělci, spisovateli a organizacemi z celého světa, proto se zavázali k rozmanitosti i ve firemní kultuře a kladou si za cíl respektovat a povznášet lidi různého původu a názorů. V neutuchajícím okouzlení knihami, se snahou podněcovat v lidech stejnou vášeň, usilují o to, abyste jejich produkt rozeznali hned, jakmile jej držíte v rukou. U všech svých výrobků pečlivě zvažují každý detail tak, aby design produktu umocňoval jeho obsah a utvářel pouto se zákazníkem. Jejich nepřehlédnutelné logo, ikonické brýle, najdete na pultech obchodů všeho druhu po celém světě a je výzvou k tomu, abychom se na věci dívali i jinak.
Adresa a kontakt výrobce:
Chronicle Books
680 Second Street
San Francisco, California 94107
Tel.: 415-537-4200
hello@chroniclebooks.com
Adresa a kontakt zástupce v EU:
Dvěděti.cz s.r.o.
Sadová 618
73801 Frýdek-Místek
Česká Republika
dvedeti@dvedeti.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kreativní tvoření a vyrábění |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 9781797237541 |
| FSC: | Ano |
| Exotická zvířátka: | krokodýl, opička, tygr, lev |
| Zvířátka: | sova, pták |
| Materiál: | karton, papír |
| Věk: | 4+ |
| Pohlaví: | univerzální |
| Barva: | mix barev |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

📚 Chronicle Books je renomované americké nakladatelství založené v roce 1967 v San Franciscu, které se proslavilo originálními dětskými knihami, kreativními hrami, puzzle a vzdělávacími produkty. Při tvorbě svých výrobků spolupracuje s ilustrátory, designéry i autory z celého světa a klade důraz na kvalitní zpracování, nápaditý design a rozvoj dětské fantazie. Díky tomu si značka získala oblibu u rodičů i dětí ve více než 100 zemích.
🧩 Na Mom Kids najdete od Chronicle Books především dětské puzzle, magnetické hry, kreativní sady a interaktivní knihy, které podporují rozvoj jemné motoriky, soustředění, logického myšlení i představivosti. Produkty jsou navrženy tak, aby děti nejen bavily, ale zároveň je přirozenou formou učily novým dovednostem. Charakteristické jsou krásné ilustrace, kvalitní materiály a originální zpracování, díky kterému jsou skvělým dárkem pro malé objevitele.
💛 Pokud hledáte originální dětské puzzle, kreativní hry nebo interaktivní knihy, značka Chronicle Books nabízí produkty, které spojují zábavu, vzdělávání a krásný design. Jsou ideální pro děti, které rády objevují, tvoří a učí se hrou.
Nejčastěji hledané výrazy: Chronicle Books, Chronicle Books puzzle, Chronicle Books magnetické hry, Chronicle Books kreativní sady, Chronicle Books dětské knihy, dětské puzzle, magnetické hry pro děti, kreativní hračky, vzdělávací hry pro děti, interaktivní knihy
| Výrobní společnost : | Chronicle Books |
|---|---|
| Adresa : | 680 Second Street San Francisco, California 94107 |
| E-mail : | hello@chroniclebooks.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Dvěděti.cz s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Sadová 618 73801 Frýdek-Místek Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | dvedeti@dvedeti.cz |
