Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
216 hodnocení
5
214x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2024
jsem velmi spokojená, objednané zboží dorazilo rychle a v pořádku.
B
Barča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2024
Už po druhé jsem objednávala plyšáka pro dceru a naprostá spokojenost. Rychle dodání a vše v pořádku. Určitě obchod doporučím známím ☺️
M
Mirka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2024
Vše proběhlo v pořádku :)
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2024
Naprostá spokojenost s komunikací,doručením i kvalitou zboží ,nakupuji zde opakovaně.
M
Margita
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2024
Spokojenost. Objednávka byla rozdělená, ale druhá byla bez poštovného 👍. Děkuji
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2024
Zdravím,
vše bylo v pořádku.
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2024
Byla jsem velice spokojena , termín dodání byl dodržen a komunikace zcela v poradku.
VP
Václava Penzešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2024
Stoprocentní spokojenost
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2024
Maximální spokojenost.
MS
Martina Stupková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2024
Objednala jsem 2 hračky - u jedné z nich bylo avizováno, že se musí objednat s čímž jsem počítala- že se dodávka obou hraček zpozdí.
O to víc mě mile překvapilo, že jednu z hraček zaslal obchod hned a tu druhou jakmile ji doskladnili, na své náklady. A vlastně přišla ještě dříve, než jsem čekala.
Mile jsem byla překvapena i s kvalitou hračky. Objednávala jsem figurky želvy Ninja, které se dají v této době jen těžko sehnat a tento eshop je měl opravdu v super kvalitě. Vlastně, už jsem tak hezky zpracované figurky hraček dlouho neviděla. Rozhodně jsem byla maximálně spokojená a syn také :-)
MC
Markéta cejpova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2024
Vše v pořádku dorazilo, krabice byla pomačkání ale hračka ve vnitř byla v pořádku. Komunikace na jedničku. Celkově mohu doporučit nákup zde
V
VLADIMÍRA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2024
Dobrý den, zboží dorazilo, ale plyšák byl v jiné barvě než měl být. Vnučka byla zklamaná, ale vracet ho už nechtěla.
VK
AV
Andrea Volfová
(Administrátor)
25.9.2024
Dobrý den,
tak to nás hrozně moc mrzí, omlouváme se za chybnou barvu. Pošlu Vám alespoň jako omluvu slevu na další nákup. Váš email vidím, hned jdu na to a vnučce ještě jednou mnoho omluv.
P
Pavlina
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2024
Zboží supr👍komunikace TOP , dopravce 🥴ani nedal vědět, že zásilku veze, našla jsem ji náhodou na recepci v práci🤷🏻♀️
H
Helena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2024
Vše v pořádku!
T
Tomáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Obchod doporučuji všem kteří chtějí pohodlně nakupovat 😉
ES
Eva Sirotková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Vždy dodáno v řádném termínu a v pořádku.
ŠS
Šárka Stráníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Vše v pořádku. Dodací doba zboží je i rychlejší než se píše .
MT
Martina Trefilíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Obchod doporučuji. Rychlé dodání, kvalitní zboží.
IK
Irena Kašparovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Doporučuji. Něco jsem řešila ohledně objednávky i po telefonu, příjemné a vstřícné jednání, rychlé dodání.
AV
Alice Voborská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2024
Všechno v pořádku, i když bylo zboží na objednávku, dorazilo celkem brzy a v pořádku. Doporučuji
